Dj w Wielkopolsce – dlaczego jest tak popularny?

Poznań, Gniezno i cała Wielkopolska co raz częściej bawi się na weselach, na których za muzykę odpowiada nie orkiestra, a DJ. Już nikogo nie zaskakuje obecność tylko jednego człowieka, który zza kosmicznie wyglądającej konsoli potrafi rozkręcić imprezę i porwać gości weselnych do tańca. Czemu Wielkopolanie stawiają na zabawę z DJ-em na weselach?

 

Zalety zatrudnienia DJ-a na weselu

Taką imprezę, jak przyjęcie weselne organizujemy tylko raz w życiu i zależy nam, aby wszystko wypadło perfekcyjnie, a wszyscy goście byli zadowoleni. Muzyka jest istotnym elementem całości, dlatego i ona musi być idealna. DJ może to zagwarantować w 100 procentach dzięki wysokiej klasy sprzętowi hi-fi. Muzyka dobrana przez profesjonalistę będzie grać przez całą noc, bez przerw, a jakość dźwięku nigdy nie zawiedzie ze względu na na przykład zmęczenie wokalisty.

Taniec weselny

Nie chcemy również iść na kompromisy co do kwestii, jakie piosenki czy styl muzyki będzie tłem wesela. W przypadku zatrudnienia zespołu zawsze ma on mniej lub bardziej ograniczony repertuar. Jeśli zdecydujemy się na DJ-a ograniczać nas będzie jedynie wyobraźnia. Zagra on bowiem każdą wybraną przez nas piosenkę, niezależnie czy będą to hity lat 70-tych, czy piosenka, przy której tańczyliście na pierwszej randce. Wystarczy ustalić szczegóły przed przyjęciem, abyśmy byli w pełni zadowoleni z zagranej muzyki.

Nie da się również ukryć, że wybór DJ-a zamiast orkiestry jest po prostu bardziej ekonomiczny. DJ zmieści się w każdym budżecie, a zaoszczędzone pieniądze państwo młodzi będą mogli przeznaczyć na dodatkowe dekoracje czy atrakcje. Zatrudnienie jednej osoby zawsze będzie bardziej opłacalne niż kilku muzyków. W dodatku w pakiecie dostajemy nie tylko profesjonalistę, który zadba o świetną oprawę muzyczną, ale i wspaniałego wodzireja, który poprowadzi zabawę i zapełni parkiet od początku wieczoru, aż do białego rana. Tak, jak w przypadku wyboru piosenek, tak co do listy zabaw warto przedyskutować ją z DJ-em wcześniej.

 

Dlaczego goście również wolą DJ-a?

Bywają takie imprezy, gdzie zabawa się “nie klei” – mimo, że muzyka brzmi dobrze to jednak nikt nie podrywa się do tańca. Ograniczony repertuar i możliwości orkiestry nie zawsze pozwolą jej odpowiednio zareagować. Natomiast DJ już w kilka sposób może zmienić piosenkę, a nawet kompletnie styl muzyczny.

Gdy tylko zauważy odrętwienie na parkiecie nie ma problemu, aby wyciągnął mikrofon i przy skocznych dźwiękach “rozruszał” gości. Często również goście mają specjalne życzenia co do utworów, jakie chcieliby usłyszeć na weselu. Podchodzą do zespołu czy DJ-a i zamawiają specjalną piosenkę chcąc w ten sposób zrobić przyjemność parze młodej czy innym gościom. W przypadku DJ-a nie ma możliwości, aby się rozczarowali. Jeśli tylko pamiętają tytuł czy wykonawcę jest on w stanie spełnić każde ich życzenie.

Nie da się ukryć, że wszyscy Wielkopolanie chcą dobrze się bawić zarówno na swoim weselu, jak i uczestnicząc w przyjęciach jako gość. Nikt nie powinien się nudzić, kiedy świętowana jest miłość dwojga zakochanych w sobie ludzi. DJ za konsolą na weselu jest w stanie zagwarantować udaną zabawę do białego rana przy dźwiękach ulubionych hitów.