Jak idealnie wyglądać na swoim weselu

Każda Panna Młoda chce w dniu swojego ślubu wyglądać nieskazitelnie. Jest to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie oczy będą zwrócone właśnie na nią. Zostanie wtedy zrobionych tysiące zdjęć i nakręcone filmy, na których będzie ona chciała wyglądać jak najlepiej. Oto sposoby na to, aby tego dnia wyglądać i czuć się perfekcyjnie.

  1. Kluczem do idealnego wyglądu jest twoja cera

Powinnaś o nią zadbać z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeżeli borykasz się z wszelkiego rodzaju problemami skórnymi. Wybierz się do dermatologa i kosmetyczki, a w momencie osiągnięcia odpowiedniego efektu podtrzymuj go tak by mieć pewność, ze w dniu ślubu twoja skóra będzie wyglądać idealnie. Pamiętaj, aby to osiągnąć nie wystarczy tydzień wcześniej zacząć atakować skórę peelingiem i maseczkami, mowa tutaj o paru miesiącach systematycznego dbania o cerę.

polskie-wesela.pl

  1. Zdrowa dieta i ruch

Jeżeli nigdy nie mogłaś się zmotywować do diety i ćwiczeń, twój ślub powinien być bardzo silnym bodźcem. Nie musisz zrzucać 50 kg i przeprowadzać wielkiej metamorfozy, ale pamiętaj że naturalny efekt jest zawsze lepszy od bielizny wyszczuplającej i gorsetów. Dodatkowo zdrowia dieta będzie mieć przełożenie na twoje włosy, skórę i paznokcie.

  1. Zadbaj odpowiednio wcześnie o swoje dłonie i paznokcie

W czasie wesela będą one fotografowane bardzo często, a jeżeli nie dbasz o dłonie i masz zwyczaj obgryzać skórki i paznokcie to nawet najbardziej utalentowany manikiurzysta ich nie odratuje. Około dwa miesiące przed ślubem powinnaś zacząć regularnie spotykać się z kosmetyczką no i całą siłą swojej woli zmusić się do zaprzestania swoich złych nawyków w postaci obgryzania skórek i paznokci. Nawilżaj regularnie dłonie olejkami i kremami aby je zmiękczyć.

polskie-wesela.pl

  1. Przetestuj wszystkie kosmetyki na długo przed ślubem

Nie sprawiaj sobie nowego kremu czy tuszu na krótko przed ślubem, aby uchronić się przed wszelkimi reakcjami alergicznymi. Są to chyba największe wpadki, które trudno zwalczyć. Opuchlizny i zaczerwienienia oka nie zamaskujesz żadnym makijażem.