Jakie zapewnić atrakcje na weselu?

Każdy z nas chce, aby nasze wesele było wyjątkowe. Chcemy, by wszyscy goście wspominali nasze przyjęcie przez wiele lat. Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że wszyscy będą pod ogromnym wrażeniem naszej imprezy jest zapewnienie wyjątkowych i ciekawych atrakcji.

Atrakcje dla dzieci na weselu

Atrakcje dla dzieci na weselu to również prezent dla wszystkich rodziców na imprezie. Każdy  z nich doceni to, że pomyślałeś o nich i będzie się świetnie bawił przez cały wieczór. Opcji tutaj mamy klika. Możemy zatrudnić nianię na wesele, aby opiekowała się dziećmi, kiedy zaczną się nudzić. Będzie to ratownik dla rodziców, którzy chcą chwilę odpocząć.

Świetną opcją są też animatorzy, którzy bawią się z dziećmi, malują twarze, mają mnóstwo zabawek i sprawiają, że maluchy są bezpieczne i zajęte przez cały wieczór. Możemy również zainwestować dodatkowo w takie atrakcje jak dmuchany zamek. Będzie to świetna zabawa dla dzieci, a i zdjęcie skaczącej w nim panny młodej będzie wyjątkowe.

Atrakcje na weselu związane z jedzeniemopieka nad dziećmi podczas wesela

Jedzenie na weselu to podstawa, jednak prócz pysznej kolacji warto zapewnić również inne możliwości. Bardzo popularny jest wiejski stół. Niektórzy decydują się na wykupienie całego pieczonego prosięcia, które pojawia się w pewnym momencie wieczoru – to bardzo efektowne i pyszne rozwiązanie.

Możemy też zdecydować się na słodycze. Klasycznym rozwiązaniem jest podanie lodów jako deseru, ale możemy też wykupić umieszczenie budki z lodami, która będzie dostępna przez cały wieczór. Na pewno każdy to doceni. Często również organizuje się bufet z ciastami i owocami.

Bardzo modne są obecnie food tracki i jeżeli mamy miejsce przy sali weselnej możemy wykupić właśnie coś takiego. Świetnie takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza latem na poprawinach. Idealną atrakcją kiedy jest ciepło jest również grill.

Atrakcje weselne związane z alkoholem

Wiadomo, że wesele to okazja do licznych toastów. Coraz częściej jednak zamiast alkoholu na stole pojawiają się coraz ciekawcze rozwiązania. Świetną opcją jest zatrudnienie barmana, który będzie przygotowywał pyszne drinki dla naszych gości. Dobry specjalista przygotuje również koktajle bezalkoholowe. Co więcej bardzo często barman daje prawdziwe przedstawienie żonglując butelkami i podpalając drinki.

Jeżeli nie interesuje nas zwykły bar możemy wykorzystać bardzo modne obecnie mobilne bary. Może być to samochód z barem lub z budką prosecco stojący w ogrodzie za salą weselną. Możemy znaleźć nawet specjalistów podających kawę czy lemoniadę z retro straganu mieszczącego się na rowerze.

Atrakcje tworzące nasze wspomnienia

Na większości wesel możemy znaleźć fotografa lub kamerzystę. Jednak na takie zdjęcia musimy dłużej czekać i są oni skoncentrowani przede wszystkim na nas. Warto więc zatroszczyć się o upamiętnienie wspomnień dla naszych gości. Z tego powodu bardzo popularne są fotobudki. Zazwyczaj zapewniają też różne zabawne gadżety, takie jak kapelusze, okulary, peruki i maski. Dzięki temu takie zdjęcia są okazją do żartów i świetną pamiątką dla was i gości.

Jeżeli uważamy, ze fotobudka to oklepany pomysł możemy zatrudnić karykaturzystę lub rysownika, który będzie szkicował zarówno obrazki dla Was jak i dla gości. To atrakcja, którą znamy ze wszystkich typowo turystycznych miejsc, ponieważ to wyjątkowa, unikatowa pamiątka. Dokładnie taka, jaką sami chcemy mieć ze swojego wesela.