Niezbędnik Panny Młodej na weselu

Wesele, to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu i powinno być dopięte na ostatni guzik, tak aby na zawsze kojarzyło się ze szczęściem i zostało zapamiętane w jak najlepszy sposób. Niestety przypadki chodzą po ludziach, a wypadki się zdarzają. Oto niezbędniki, które mogą uratować Pannę Młodą z wszelkich niechcianych sytuacji.

Bez torebki ani rusz

Taki niezbędnik może przyjąć formę kuferka, kosmetyczki, walizki czy torebki. Panna Młoda niestety nie będzie go mogła mieć ciągle przy siebie, ale powinien się on znajdować gdzieś blisko. Może to być samochód, sala weselna, a w razie możliwości pokój hotelowy. Sprawi to komfort psychiczny i poczucie, że może zaradzić wielu sytuacjom.  A co powinno się znajdować w takim pakunku?polskie-wesela.pl

Przede wszystkim musza być to kosmetyki, tak aby w każdej chwili mogła ona odświeżyć swój wygląd i zapach. Każda Pani Młoda chce tego dnia wyglądać nieskazitelnie, warto zapakować odpowiednie kosmetyki, a w ich doborze może pomóc kosmetyczka, która wykona nasz makijaż ślubny.

Co jeszcze warto spakować?

Kolejnym ważnym elementem są wszelkiego rodzaju środki higieniczne w postaci tamponów, podpasek, plastrów, bandaży i preparatów dezynfekujących. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś w czasie obiadu nie zatnie się nożem, lub jakieś dziecko nie rozbije kolana. Warto również pomyśleć o większym zapasie plastrów na otarcia stóp, zamierzamy przecież przetańczyć całą noc.polskie-wesela.pl

Pakunek powinien zawierać także takie drobiazgi jak igła, nitka, lakier do włosów, grzebień, nożyczki, pilniczek. Są to detale, które w określonej sytuacji mogą uratować ci życie. Kolejną kwestią są leki, do podstawowych należy zaliczyć środki przeciwbólowe, ale również krople na zgagę i leki na wątrobę. Z kolei dla alergików niezbędne będzie wapno.

Nie należy zapominać o zapasowej odzieży. Oczywiście trudno o zapasową suknię ślubną, na którą zwyczajnie należy uważać. Mowa tutaj o dodatkowej bieliźnie, pończochach, czy też dodatkowym podkoszulku dla Pana Młodego.